To nasz debiut. Nie mamy jednak kompleksów. Ubiegły rok poświęciliśmy na dokładne zaplanowanie i przygotowanie naszych plantacji truskawki deserowej i borówki amerykańskiej. Dokładnie śledziliśmy wszystkie nowinki z zakresu hodowli roślin oraz uprawy owoców pod folią. Każda minuta poświęcona zgłębianiu tematu upewniała nas w naszym postanowieniu: Wyhodujemy pyszne i zdrowe owoce, które będą cieszyły oczy i przyjemnie łaskotały Wasze kubki smakowe!

Temat jest wyjątkowo wdzięczny. Nikogo długo nie trzeba namawiać na spróbowanie dorodnej i soczystej truskawki. Podobnie jest z borówkami, których smak jest ceniony przez wszystkich miłośników ciast i deserów. Kiedy nadchodzi wiosna przy drogach pojawiają się sprzedawcy truskawek. Chwilę potem truskawki pojawiają się w sklepach. Niestety odległość i konieczność transportu sprawiają, że truskawki te są często niedojrzałe, uszkodzone i niesmaczne.

Chcemy, by nasze owoce były alternatywą dla truskawek sprowadzanych z południa Europy lub Chin. Truskawki z naszej uprawy trafią do Ciebie prosto z serca Wielkopolski. Dojrzałe, soczyste i smaczne, z gwarancją najwyższej jakości. Sposób uprawy — podniesione rynny z matami kokosowymi i specjalnym systemem nawadniania, brak kontaktu z ziemią, cieplarniane warunki oraz nowoczesne metody przygotowania do dystrybucji sprawią, że nasze owoce staną się hitem Twojej sprzedaży.

Chcesz się przekonać? Zamów dostawę z pierwszego lipcowego zbioru odmian San Andreas i  Monterrey!