Dostawca truskawki i borówki

Sezon od maja do listopada (truskawki)

Sezon na dojrzałe owoce trwa 7 miesięcy w roku, dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu hodowli. Dlatego jesteśmy w stanie dostarczać naszym odbiorcom zawsze świeże i dorodne owoce. Uprawa borówek amerykańskich (wysokich) oraz truskawek na podniesionych zagonach, ułatwia i usprawnia proces zbierania owoców. Nasi pracownicy sprawnie wybierają i zbierają owoce o wyznaczonym standardzie, jakości i zawsze na czas!

Zbiory i dystrybucja

Wrażliwy element w łańcuchu dostaw produktów

„Miało być świetnie, ale wyszło jak zwykle”. To rosyjskie powiedzenie dokładnie oddaje problemy delikatnych owoców w polskich sklepach. Miesiące poświęcone na ich wyhodowanie, nawożenie, dbanie o wzrost, ochronę przed chorobami, delikatny zbiór, a potem… w ciągu kilku chwil można wszystko zaprzepaścić. Niewłaściwe sortowanie i pakowanie, a potem transport w niewłaściwych warunkach. W efekcie mamy poobijane owoce podatne na pleśń. Wysoka temperatura dopełnia reszty. Takie owoce zniechęcają Klientów, którzy ominą Twój dział owoców szerokim łukiem.

Kontrola jakości na każdym etapie

Wiemy, że odpowiednie sortowanie, pakowanie i transport wypływa na zdrowie owoców w Twoim sklepie. Dlatego z taką starannością przemyśleliśmy ten proces. Dział kontroli jakości dokłada wszelkich starań, by zebrane truskawki i borówki trafiły w nienaruszonym stanie do sortowni. Specjalne, amortyzowane wózki, delikatne sortowanie oraz komora do gwałtownego obniżenia temperatury owoców, to najlepsza gwarancja pięknych i zdrowych owoców na stołach Twoich Klientów. Szybkie schładzanie zapewnia trwałość. W jego efekcie otrzymujemy świeże, jędrne i pięknie ubarwione owoce deserowe.

Pakowanie

Każda sieć i sklep ma swoje wymagania co do gramatury transportu i ekspozycji truskawek i borówek w dziale owoców. Jesteśmy przygotowani na różne sposoby pakowania truskawek i borówek, tak, by sprostać Twoim oczekiwaniom.  

Standardowe sposoby pakowania:

  • tacki (baczki, szalki): po 250g lub 500g
  • skrzynki plastikowe: 5kg
  • łubianki: 1kg, 2 kg.
  • palety Euro 300 kg (na przykład 60 skrzynek x 500 g)

Transport

Budynek magazynu został zaprojektowany tak, by ułatwić szybki załadunek towaru do samochodów chłodni. Chętnie służymy informacjami i wskazówkami jak najstaranniej dostarczyć owoce do Państwa sklepu.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

napisz do nas